Festiwalu Stylu, Zdrowia i Urody

W dniach od 5 do 8 marca 2010r. w Arkadach Wrocławskich odbywał się kierowany do kobiet Festiwal Stylu, Zdrowia i Urody. W programie imprezy znalazły się:

  1. Warsztat emisji ruchu scenicznego i modelingu – specjalnie dla Pań.
  2. Pokazy makijażu.
  3. Pokazy fryzjerskie.
  4. Sesja fitness.
  5. Pokaz najświeższej mody.
  6. Porady ekspertów zdrowia i urody.
  7. Konkursy – nagrody.
  8. Show mody: pokaz połączony z przedstawieniem.
  9. Prezentacje stoisk tematycznych – możliwość skorzystania z profesjonalnych porad.

Na zaproszenie organizatorów udział w nim wzięła również reprezentacja NWSK we Wrocławiu pod kierownictwem mgr Joanny Szulgenii-Próchniak. Profesjonalnie przygotowana prezentacja wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających, którzy mogli nie tylko dowiedzieć się czegoś o Szkole, zapoznać się ze szkolnymi publikacjami, czy porozmawiać ze studentkami, ale także poddać się zabiegowi pielęgnacyjnemu twarzy, szyi i dekoltu.

Dzięki takim atrakcjom stoisko tematyczne NWSK zrobiło prawdziwą furorę i należało do najliczniej odwiedzanych. A ponieważ wydarzenie dedykowane było kobietom (8 marca) i wiośnie (wiele promocji cenowych), to właśnie one najliczniej odwiedzały festiwal.

Studentki odpowiadały na pytania zarówno na temat szkoły, jak i pielęgnacji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także szkolne publikacje; czytane na gorąco uprzyjemniały czas w oczekiwaniu na zabieg. Przygotowano dwa stanowiska – jedno do manicure, drugie do zabiegu pielęgnacyjnego.

Spośród prezentujących się na stanowiskach tematycznych uwagę zwracali fryzjerzy z Broadway Group, konsultanci – dermatolodzy z Centrum Medycznego ENEL-MED., a także stoisko Centrum Terapii Laserowej. Na uczestników festiwalu czekało wiele miłych atrakcji, oraz losowanie cennych nagród. O sprawny przebieg losowania i miłą atmosferę festiwalu dbał Daniel Wieleba, prezenter telewizyjny.