Konkurs Miss Kosmetyczek 2012

Wrocławianka Agnieszka Fennig, absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu zdobyła tytuł I wicemiss w konkursie Miss Kosmetyczek 2012. Zwyciężyła Angelika Plank z województwa opolskiego.

Podczas niedzielnego finału w warszawskim Sheratonie uczestniczki na scenie zaprezentowały się w kilku odsłonach – w fartuszkach kosmetycznych, ale także w sukienkach koktajlowych i kreacjach wieczorowych.

Urodę 10 finalistek oceniali m.in.: Katarzyna Cichopek, Monika Richardson, Jerzy Gruza, Ewa Kuklińska, Robert Korzeniowski i Marek Włodarczyk. Ich zdaniem na koronę Miss zasłużyła Angelika Plank z Zawadzkiego na Opolszczyźnie.

I vicemiss, wrocławianka Agnieszka Fennig, zadeklarowała, że za swój największy życiowy sukces uważa urodzenie córki Emilii. Z wykształcenia jest kosmetologiem, planuje rozpoczęcie kolejnych studiów, tym razem podologicznych. We Wrocławiu prowadzi własny salon urody. W wolnym czasie dużo podróżuje. Jako cel swoich wojaży najczęściej wybiera Barcelonę, która urzekła ją swoją architekturą.